Dein Warenkorb

No products in the cart.

Select Page

Bezpieczna radość z jazdy i doskonała widoczność prędkości dzięki folii ochronnej na prędkościomierz motocyklowy od Moto Screenies.

 

Wiatr wieje Ci w twarz, czujesz pod sobą moc wysokoprężnej maszyny, a Twój wzrok wędruje z asfaltu ku bezkresnej wolności. Każdy zapalony motocyklista zna uczucie wyczekiwania i rosnący poziom adrenaliny w organizmie, kiedy nadchodzi czas, aby zmienić codzienny strój na odzież motocyklową i wsiąść na ukochany motocykl. Pasjonaci jazdy na rowerze czują, że jazda nie jest tylko zwykłym sposobem przemieszczania się z punktu A do punktu B, ale że są w pełni w swoim żywiole na asfalcie i przy prędkości. Oczywiście, podczas jazdy motocyklem obowiązują zasady i zagrożenia w ruchu drogowym, których każdy miłośnik koni mechanicznych musi przestrzegać. Począwszy od przestrzegania przepisowych i zalecanych ograniczeń prędkości. Jeśli masz właściwy widok na prędkościomierz, masz gwarancję, że jesteś bezpieczny na drodze. Abyś mógł uprawiać swoje hobby bez ograniczeń i bez ryzyka, eksperci z Moto Screenies wprowadzili na rynek genialną folię ochronną na prędkościomierz motocyklowy.

 

Każdy homologowany i zdatny do ruchu drogowego motocykl musi również posiadać sprawny prędkościomierz, ponieważ nawet doświadczeni motocykliści mogą popełniać błędy przy szacowaniu prędkości. Na niekończących się długich drogach, w górach czy w mieście, przestrzeganie ograniczeń prędkości jest najważniejszym zabezpieczeniem przed niebezpiecznymi sytuacjami dla Ciebie i innych użytkowników dróg. Decydującym warunkiem jest dobra widoczność prędkościomierza.

 

Dzięki profesjonalnej folii ochronnej na wyświetlacz motocyklowy i prędkościomierz od Moto Screenies możesz teraz bez obaw wsiadać na motocykl i zawsze mieć prędkość doskonale widoczną i pod kontrolą. Oprócz prędkościomierza maszyny wysokiej jakości posiadają również elektroniczne komputery pokładowe, które są obsługiwane za pomocą wyświetlacza, podobnie jak w urządzeniach przenośnych. Z telefonu komórkowego wiesz na pewno, jak podatne na zabrudzenia i uszkodzenia są wyświetlacze, monitory cyfrowe, a więc także prędkościomierze w motocyklach. Folia ochronna na prędkościomierz motocyklowy usuwa wszelkie zarysowania i chroni wyświetlacz oraz prędkościomierz Twojego motocykla przed wpływem warunków atmosferycznych i uszkodzeniami.

Jeśli nie masz dobrej widoczności na prędkościomierz swojego motocykla, możesz znaleźć się w niebezpiecznej sytuacji.

Być może zauważyłeś, że przy złej pogodzie, silnym nasłonecznieniu lub deszczu, Twój prędkościomierz staje się bardzo mleczny z powodu kropel deszczu lub osadów i nie możesz już dokładnie odczytać prędkości? Może to być niebezpieczne, ponieważ dobra widoczność prędkości jest niezwykle ważna, zwłaszcza w złych warunkach pogodowych. Śliskie drogi, aquaplaning, a nawet gorący asfalt wymagają dostosowania prędkości. Wyobraź sobie, że przejeżdżasz przez most w jesienny poranek i unosi się mgła. Wczoraj w nocy padało i droga jest nadal mokra i śliska. Teraz musisz uważać, bo każda nadmierna prędkość może prowadzić do katastrofalnych wypadków. Sprytna folia ochronna na prędkościomierz motocyklowy od Moto Screenies to profesjonalne rozwiązanie dla dokładnej ochrony wyświetlacza i prędkościomierza. Wodoodporny, hermetyczny i idealnie dopasowany do Twojego motocykla, ten ochraniacz ekranu oferuje długotrwałą ochronę przed promieniami słonecznymi, odpryskami kamieni, wodą, blaknięciem i szorstkimi uszkodzeniami. Folia ochronna na prędkościomierz może być łatwo usunięta nawet po kilku latach i jest bardzo łatwa w montażu.

Wnioski:

Jeśli chcesz w pełni cieszyć się swoją motocyklową pasją, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo, folia ochronna na wyświetlacz i prędkościomierz Moto Screenies jest idealnym dodatkiem do Twojego motocykla.